SEN
Sennheiser MKE 2 BEIGE EW - Mikrofon miniaturowy, beżowy, złącze 3,5mm jack
1 701,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Wydajność
| Kolor produktu | Beżowy |
Mikrofon
| Model | Mikrofon miniaturowy |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Impedancja | 1000 Ω |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 5 mV/Pa +- 3 dB |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 1,6 m |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].