SEN
Sennheiser MKE 200 - Mikrofon pojemnościowy, superkardioidalny
415,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Maksymalny SPL | 120 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -33 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga mikrofonu | 48 g |
| Szerokość produktu | 39 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Typ produktu | Mikrofon |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Worek materiałowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].