SEN
Sennheiser MKE 400 - Mikrofon pojemnościowy, superkardioidalny
881,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Typ produktu | Mikrofon |
Zasilanie
| Rodzaj zasilania | Baterie |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Ilość baterii | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga mikrofonu | 93,5 g |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Czułość mikrofonu | -23 / -42 / -63 dB V/Pa |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Filtr dolnoprzepustowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Worek materiałowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].