SEN
Sennheiser MKE 400 MOBILE KIT - Mikrofon pojemnościowy, superkardioidalny, wyposażony w filtr dolnoprzepustowy ze statywem Manfrotto
1 246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt do smartfona x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -23 / -42 / -63 dB V/Pa |
| Efekty dźwiękowe | Filtr dolnoprzepustowy |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
Zasilanie
| Ilość baterii | 2 |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 93,5 g |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
Cechy
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw |
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].