SEN
Sennheiser MKE 440 - Mikrofon pojemnościowy stereo, wyposażony w filtr dolnoprzepustowy (WYPRZEDAŻ)
1 350,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 20000 Hz |
| Typ mikrofonu | Nakamerowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wbudowany filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
Moc
| Rodzaj zasilania | Baterie |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Ilość baterii | 2 |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Długość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 165 g |
| Wysokość produktu | 106 mm |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].