SEN
Sennheiser MKE 600 - Mikrofon pojemnościowy, lobar(charakterystyka listkowa), wyposażony w filtr LowCut
1 402,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy x 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Długość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga mikrofonu | 128 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Porty i interfejsy
| Złącze Mini XLR (3-pin) | Tak |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Listkowy |
| Czułość mikrofonu | 21 mV/Pa |
| Model | Mikrofon pojemnościowy |
Szczegóły techniczne
| Zakres częstotliwości | 40 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon nakamerowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].