SEN
Sennheiser PROFILE WIRELESS 1-CHANNEL SET - 1-kanałowy kompaktowy kompletny system bezprzewodowy do aparatu
947,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 14 godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Audio
| Pasmo przenoszenia | 60 - 20000 Hz |
Nadajnik
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Waga produktu | 27 g |
Odbiornik
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Waga odbiornika | 30 g |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Wyjście Jack 3,5 mm | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Cechy
| Maksymalny zasięg działania | 250 m |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Bezprzewodowy mikrofon | Tak |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | < 1,5 % |
Wydajność
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Stosunek sygnału do szumu | 78.5 dB |
| Maksymalny SPL | 113 dB |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Owiewka mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 2 |
| Zawartość opakowania | Magnes do przypięcia mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].