SKH
SHARK Odkurzacz bezprzewodowy LED IW1611EU (OUTLET)
951,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
| Ilość szczotek | 1 |
Moc
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Czas pracy | 60 min |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Maksymalna moc wejściowa | 75 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,18 kg |
| Wysokość opakowania | 1092 mm |
| Szerokość opakowania | 353 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1092 mm |
| Głębokość produktu | 264 mm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Waga produktu | 2,78 kg |
Konstrukcja
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Ilość pyłu | 0,42 l |
Wydajność
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Ergonomia
| Możliwość mycia filtra | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].