SUH
Shure Beta 87A - Mikrofon wokalny
1 714,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
Wydajność
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Moc
| Zużycie energii | 1,2 mA |
| Napięcie pracy | 52 V |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].