SUH
Shure BLX24E/SM58-H8E - System bezprzewodowy z mikrofonem
1 870,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Mikrofon
| Typ baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Ilość baterii | 2 |
Odbiornik
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Wyjście XLR | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
Porty i interfejsy
| Częstotliwość (MHz) | 518 MHz - 542 MHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
Szczegóły techniczne
| Wzmocnienie sygnału wyjściowego | -10 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].