SUH
Shure MV6 - Kardioidalny mikrofon dynamiczny USB-C dla graczy i streamerów
765,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Czułość mikrofonu | -34,7 dB |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Auto-Level |
| Efekty dźwiękowe | Real-time Denoiser |
| Efekty dźwiękowe | Digital Popper Stopper |
| Efekty dźwiękowe | Tone Slider |
| Efekty dźwiękowe | Filtr górnoprzepustowy |
| Konwersja A/D | 16-bit, 24-bit, 44.1 kHz, 48 kHz |
| Maksymalny SPL | 128 dB |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Kolor produktu | Zielony |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 1,29 kg |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Długość produktu | 169 mm |
| Wymiary ze statywem (D x S x W) | 169 mm x 127 mm x 295 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].