SUH
Shure MV7+-K-BNDL - Mikrofon lektorski/wokalny ze złączem XLR/USB-C Czarny + statyw biurkowy GATOR
1 805,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Mikrofon
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Czułość (1 kHz) | 1,78 mV/Pa |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 128 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 36 dB |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Port USB | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjście XLR | 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Moc
| Źródło zasilania | DC |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Wydajność
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].