SUH
Shure MV7i - Inteligentny mikrofon z interfejsem US
1 779,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 567 g |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 169,5 mm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Czułość mikrofonu | -33 dB |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Głębia bitowa | 24 |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 36 dB |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 128 dB |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Gąbka przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Materiał
| Materiał obudowy | Aluminium |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 12 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Moc
| Zasilanie Phantom | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].