SUH
Shure MV88+DIG-VIDKIT - Nowa wersja mikrofonu MV88+ VIDEO KIT
1 402,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | MV5, MV5C, MV7, MV51, MVI, MV88, MV88+ VIDEO KIT, MVL |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Neopren |
| Typ mocowania | Stół |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon stołowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 120 dB |
| Czułość (1 kHz) | -37 mV/Pa |
| Przełącznik filtra przepustowego | 75 Hz |
| Hałas własny | 1 cm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga mikrofonu | 180 g |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 93 mm |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Odbiornik
| Wyjście audio | 3,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].