SUH
Shure MV88-USBC - Stereofoniczny mikrofon ze złączem USB-C
1 025,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Gąbka przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
Mikrofon
| Czułość (1 kHz) | -37 mV/Pa |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 120 dB |
| Efekty dźwiękowe | Limiter |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Typ kierunku mikrofonu | Stereo, mono kardioidalna, mono dwukierunkowa, mid-side |
| Model | Mikrofon dynamiczny |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Przepływność | 24 bit |
| Efekty dźwiękowe | Compressor |
| Filtr górnoprzepustowy | Tak |
| Przeznaczenie | Smartfon |
| Materiał obudowy | Metal |
Wymagania systemowe
| Kompatybilny z Androidem | 12 lub nowszy |
| Kompatybilny z iOS | 15 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 12 lub nowszy |
| Kompatybilny z iPadOS | iPadOS 26 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Mikrofon | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 67,9 mm |
| Wysokość produktu | 26,4 mm |
| Szerokość produktu | 35,4 mm |
| Waga mikrofonu | 40,5 g |
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].