SUH
Shure Nexadyne NXN2 - Mikrofon do bębna basowego, złącze XLR, czarny
1 207,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjście XLR | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Mikrofon
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -66 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
Moc
| Źródło zasilania | DC |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 535 g |
Wydajność
| Materiał obudowy | Cynk |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].