SUH
Shure NXN8/S - Mikrofon dynamiczny Nexadyne, Superkardioidalny ze złączem XLR, czarny
1 688,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Impedancja | 450 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Czułość (1 kHz) | –51.0 dBV/Pa |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 294 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].