SUH
Shure SE112-GR-EFS - Słuchawki douszne, szare
323,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Dodatkowe informacje | Tylko do użytku profesjonalnego |
| Typ produktu | Słuchawki douszne |
Wydajność
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor kabla | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Kolor produktu | Szary |
| Przyciski operacyjne | Track < |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Douszny |
| Długość kabla | 1,27 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 30 g |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 25 - 17000 Hz |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Zawartość opakowania
| Nauszniki | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].