SUH
Shure SE215-CL-EFS - Słuchawki douszne, odłączany kabel, przezroczyste
570,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Zawartość opakowania
| Nauszniki | Tak |
| Walizka | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -29 - 74 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -18 - 57 °C |
Cechy
| Typ produktu | Słuchawki douszne |
| Dodatkowe informacje | Tylko do użytku profesjonalnego |
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Scena/studio |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Długość kabla | 1,62 m |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor kabla | Przezroczysty |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 22 - 17000 Hz |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Czułość słuchawek | 107 dB |
| Impedancja | 17 Ω |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 30 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].