SUH
Shure SLXD2/SM58=-G59 - Nadajnik "do ręki"
1 519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Układ | Nadajnik ręczny |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Głębia bitowa | 24 |
| Częstotliwość (MHz) | 470-514 MHz |
| Zakres dynamiczny | 118 dB |
| Typ anteny | Wbudowany |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Materiał
| Materiał obudowy | Metal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].