SUH
Shure SLXD4DE=-G59 - Odbiornik podwójny cyfrowy
5 484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Szerokość produktu | 393 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
Moc
| Napięcie | 15 V |
| Zużycie prądu | 600 mA |
| Typ zasilacza | DC |
Cechy
| Typ anteny | Wyjmowana |
| Ilość anten | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | BNC |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 470 - 514 MHz |
| Przełączanie pasma | 44 MHz |
| Odrzucenie sąsiedniego kanału | 75 dB |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 50 Ω |
| Typ odbiornika | Podwójny |
| Typ mocowania | Komputer stacjonarny |
| Liczba kanałów | 32 kan. |
| Materiał obudowy | Metal |
Porty i interfejsy
| Wyjście XLR | 2 |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].