SUH
Shure SM4-K-KIT - Mikrofon pojemnościowy, zewnętrznie polaryzowany, uchwyt, popfiltr, etui
1 441,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Szczegóły techniczne
| Impedancja | 150 Ω |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 140 dB |
| Stosunek sygnału do szumu (SNR) | 73 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 149,7 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Waga mikrofonu | 463 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
Cechy
| Typ produktu | Zestaw |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].