SUH
Shure SM58-LCE - Mikrofon dynamiczny, kardioidalny, wokalny
596,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Czułość mikrofonu | -54,5 dB |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Pozostałe funkcje
| Złącze(a) | XLR |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 298 g |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 51 x 162 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].