SUH
Shure SM58SE - Mikrofon dynamiczny, kardioidalny, wokalny z wyłącznikiem
622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Średnica produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 298 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze XLR | Tak |
Mikrofon
| Typ wyłącznika on/off | Przełącznik ręczny |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].