SUH
Shure SM7B - Mikrofon dynamiczny, kardioidalny, lektorski - radiowy
2 141,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość mikrofonu | -59 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga produktu | 765,4 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
Szczegóły techniczne
| Wzmocnienie sygnału wyjściowego | -59 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].