SUH
Shure SRH240A-BK-EFS - Słuchawki nauszne, do zastosowań monitorowych i ogólnych, home studio
284,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 500 mW |
| Impedancja | 38 Ω |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 238 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2 m |
Cechy
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].