SUH
Shure SV100- Mikrofon dynamiczny
206,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Impedancja | 600 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Głębokość produktu | 52,6 mm |
| Szerokość produktu | 52,6 mm |
| Wysokość produktu | 173,8 mm |
| Waga produktu | 244 g |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].