BSU
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bass 35 Max (szary)
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Wydajność
| Kolor produktu | Szary |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal, Poliwęglan (PC) |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 234,5 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].