BSU
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie 35 (czarny)
198,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 65 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 45 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 45 mAh |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 8 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 800 mAh |
Wydajność
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wersja Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Zawartość opakowania
| Etui do ładowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].