BSU
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie E18 (czarny)
53,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
Wydajność
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Bateria
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 25 h |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 40 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 40 mAh |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 1,5 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 300 mAh |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Dokanałowe |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Zawartość opakowania
| Etui do ładowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].