SKZ
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenComm2 czarne
817,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | Laptops, Desktops, Cellphones |
| Materiał obudowy | Plastik, Tytan |
| Długość kabla | 1 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Reject call |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 96 dB |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | 1 x Headset, 1 x Hard Case, 1 x Legal Statement, 1 x Manual, 1 x Warranty Card, 1 x Type C Charge Cable |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 68,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 377 g |
Porty i interfejsy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 29 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy) | 20 - 20000 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 68,3 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Typu-A |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 410 g |
| Wysokość kartonu dostawczego | 17 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,2 kg |
| Długość kartonu do wysyłki | 13,5 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 6,8 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 445 mm |
Bateria
| Czas ładowania | 1 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 5,25 V |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 16 h |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 183 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Czas gotowości | 336 h |
| Źródło ładowania | USB |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Łatwe parowanie | Tak |
Słuchawki
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Materiał przewodu | Miedź |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
Mikrofon
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | 38 dB |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].