SKZ
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenMove USB-C szare
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 290 g |
Słuchawki
| System akustyczny | Otwarty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Przewodzenie kostne |
Wydajność
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Sport |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Styl noszenia | Na szyję |
| Czysty dźwięk | Tak |
Bateria
| Źródło ładowania | USB |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas gotowości | 240 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Dane logistyczne
| Kod towaru | 8518300090 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].