SKZ
Słuchawki douszne bezprzewodowe Shokz OpenFit Air białe
526,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga obudowy ładującej | 56,4 g |
| Waga prawej słuchawki | 8,7 g |
| Waga lewej słuchawki | 8,7 g |
Wydajność
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 96,2 dB |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 16000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Bateria
| Napięcie wejściowe (etui ładujące) | 5 V |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 1 h |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 600 mAh |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].