SKZ
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz Openrun Pro 2 pomarańczowe
861,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas gotowości | 240 h |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 h |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
Wydajność
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Sport |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Nauszny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 30,3 g |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].