SKZ
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenRun USB-C niebieskie
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Walizka | Tak |
| Ilość | 1 |
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | HFP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 33 m |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
Szczegóły techniczne
| Standard Multipoint | Tak |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Wydajność
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na warunki atmosferyczne |
| Materiał obudowy | Tytan |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Na szyję |
| Zastosowanie | Sport |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
Bateria
| Czas gotowości | 240 h |
| Pojemność baterii | 160 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 26 g |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Bone сonduction |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Cechy dostawcy
| Czas ładowania | 90 min |
| Żywotność baterii | 480 min |
Pozostałe funkcje
| Napięcie ładowania | 5 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].