SKZ
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenSwim Pro szare
957,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | 4-Pin Magnetic Charging Cable Swimming Earplugs |
| Przewodnictwo kostne | Tak |
| Wodoodporny do | 2 m |
| Liczba przycisków | 3 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 160 mAh |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 9 h |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Walizka | Tak |
Porty i interfejsy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Cechy dostawcy
| Materiały | Silikon |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Tytan |
| Czas ładowania | 120 min |
Wydajność
| Kolor produktu | Szary |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Segment rynku | Konsument |
| Styl noszenia | Otwarty na ucho |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Sport |
| Podświetlenie | Nie |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Odnowiony | Nie |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
Odtwarzacz muzyki
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Obsługiwane formaty audio | APE |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 407 g |
| Wysokość opakowania | 136 mm |
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Bone сonduction |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 27,5 g |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].