SKZ
Słuchawki douszne bezprzewodowe Shokz OpenDots One srebrne
861,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas rozmowy | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 40 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 10 h |
| Czas rozmowy (z etui ładującym) | 40 h |
Wydajność
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nauszne klipsy |
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 52 g |
| Waga lewej słuchawki | 6,5 g |
| Waga obudowy ładującej | 39 g |
| Waga prawej słuchawki | 6,5 g |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 102 g |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 97,5 dB |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].