SKZ
Słuchawki douszne bezprzewodowe Shokz OpenFit 2+ szare
861,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Styl noszenia | Nauszny, douszny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
Porty i interfejsy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Waga i rozmiary
| Waga lewej słuchawki | 9,4 g |
| Waga prawej słuchawki | 9,4 g |
| Waga produktu | 4,8 g |
| Waga obudowy ładującej | 56 g |
Bateria
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 28 mAh |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 28 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 11 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 48 h |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 600 mAh |
Mikrofon
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Czułość słuchawek | 96,5 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Zawartość opakowania
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].