TRU
Słuchawki gamingowe Trust GXT 490 Fayzo
210,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Wydajność
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Podświetlenie | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 447 g |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Nie |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Ilość przetworników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].