TRU
Słuchawki gamingowe Trust GXT 491W FAYZO WIRELESS White
316,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 290 g |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Kolor kabla | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 110 dB |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Zawartość opakowania
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
Bateria
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Mikrofon
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Cechy dostawcy
| Żywotność baterii | 1320 min |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Szczegóły techniczne
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 35% |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Product made with recycled materials | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 93 mm |
| Głębokość opakowania | 232 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | SCS Product Category Rule (PCR) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].