JAB
Słuchawki nauszne przewodowe Jabra Biz 2300 Duo
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Przewodnik głosowy | Nie |
| NFC | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Waga (z mikrofonem i okablowaniem) | 85 g |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Etui ochronne | Nie |
| Automatyczna regulacja głośności | Nie |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nie |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Rodzaj nausznika | Foam size M;Leatherette size M |
| Złącze QD | Tak |
| Głośnik | Nie |
Wydajność
| Certyfikaty | Unify |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra PeakStop |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Nie |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Power bass | Nie |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Długość kabla | 1,075 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nasićnij i mów (NIM) | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP) | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Głos HD | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 118 dB |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odnowiony | Nie |
| Automatyczne podłączanie | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Virtual surround | Nie |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Zoptymalizowany dla | Unified Communication |
Słuchawki
| HearThrough | Nie |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Pasmo przenoszenia | 150 - 6800 Hz |
| Czułość słuchawek | 101 dB |
| Maksymalna moc wejścia | 20 mW |
| Impedancja | 150 Ω |
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
Bateria
| Wymienna bateria | Nie |
| Szybkie ładowanie | Nie |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Etui do ładowania | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Połączenie USB | Tak |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 141 mm |
Szczegóły techniczne
| Standard Multipoint | Nie |
| Łatwe parowanie | Nie |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 293 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 56 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,2 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
Odtwarzacz muzyki
| Radio FM | Nie |
Cechy dostawcy
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Materiały | Akrylonitryl styren akryl(ASA) |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].