SKL
Słuchawki nauszne Skullcandy Hesh ANC czarne
486,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 99,63 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Wydajność
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 99,63 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | AUX |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Cechy dostawcy
| Żywotność baterii | 1320 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Mikrofon
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 228 g |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].