SKL
słuchawki Skullcandy Crusher ANC2 Wireless Bone White
735,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
Wydajność
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Bone Orange Glow |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 332 g |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 83 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 965 g |
| Szerokość opakowania | 216 mm |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Pozostałe funkcje
| Model | Headphones |
| Żywotność baterii | 60 h |
| Connector type | USB-C |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | Bluetooth |
Mikrofon
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Szczegóły techniczne
| Torba podróżna | Tak |
| Waga netto | 332 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].