SKL
słuchawki Skullcandy Crusher ANC2 Wireless True Black
854,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Czułość słuchawek | 95 ± 3 dB |
| Technologia redukcji szumów | ANC |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przycisk, obrotowy |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 332 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].