SA1
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 (L310) AMOLED 44mm Zielony
804,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykrywanie upadku | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 2 MB |
| Zainstalowany system operacyjny | Wear OS |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| NFC | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 33,8 g |
| Grubość | 9,7 mm |
| Szerokość produktu | 44,4 mm |
| Głębokość produktu | 44,4 mm |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Rozmiar opaski | M/L |
| Kolor obudowy zegarka | Zielony |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor paska | Zielony |
| Rozmiar obudowy zegarka | 44 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Cechy
| Nagrywanie głosu | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
| Stoper | Tak |
| Barometr | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Żyroskop | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Prognoza pogody | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Elektryczny kompas | Tak |
Moc
| Pojemność baterii | 425 mAh |
| Czas ładowania | 1,3 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterię litową, która jest niebezpieczna dla środowiska. Nie należy wyrzucać go do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w miejscach o wysokiej temperaturze. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy dotykaniu baterii, może być gorąca. |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 1,5" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość | 480 x 480 px |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Always-on display | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED |
| Gęstość pikseli | 327 ppi |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
Sieć
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| GLONASS | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].