SA1
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 (L330) AMOLED 44mm Srebrny
1 103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor paska | Biały |
| Kolor sprzączki | Srebrny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Tworzywo części tylnej | Szkło szafirowe |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rozmiar obudowy zegarka | 44 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Srebrny |
Wydajność
| Pojemność pamięci RAM | 2000 MB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Producent procesora | Samsung |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Wear OS |
| Liczba rdzeni procesora | 5 |
| Model procesora | Exynos W1000 |
Oprogramowanie
| Aplikacje sportowe | Samsung Health |
Wyświetlacz
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,5" |
| Always-on display | Tak |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Rozdzielczość | 480 x 480 px |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Gęstość pikseli | 327 ppi |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED |
Cechy
| Żyroskop | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Akcelerometr | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Barometr | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
Moc
| Pojemność baterii | 435 mAh |
| Czas ładowania | 1,3 godz |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Waga i rozmiary
| Grubość | 8,6 mm |
| Szerokość produktu | 43,7 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Głębokość produktu | 46 mm |
Sieć
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].