SA1
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 (SM-L300) 40mm Zielony
882,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar obudowy zegarka | 40 mm |
| Kolor paska | Zielony |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
Porty i interfejsy
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,33 cm (1.31") |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
Wydajność
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy dotykaniu baterii, może być gorąca. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterię litową, która jest niebezpieczna dla środowiska. Nie należy wyrzucać go do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w miejscach o wysokiej temperaturze. |
Moc
| Pojemność baterii | 300 mAh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].