CNC
Smoothie blender 500 W SM3483 CONCEPT Dusty Rose
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Bezpiecznik | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Pojemność pojemnika | 0,57 l |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Tworzywo Tritan |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Model | Blender do smoothie |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Pojemność pojemnika 2 | 0,4 l |
| Nazwa koloru | Dusty Rose |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Różowy |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 500 W |
Wydajność
| Prędkość obrotowa (max) | 23000 RPM |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed wylaniem | Tak |
| Głośność (max) | 80 dB |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Blender | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba pokrywek | 2 |
| Liczba pojemników | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].