SON
SONY PS5 ELITE Wireless Headset black (WYPRZEDAŻ)
607,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Segment rynku | Konsument |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Słuchawki
| Impedancja | 20 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Głębokość opakowania | 251 mm |
| Szerokość opakowania | 214 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 347 g |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].