MI1
Zestaw Headset Microsoft XBOX TLL-000021
455,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość kabla | 0,36 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 312 g |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 3 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas odtwarzania muzyki | 15 h |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera akumulatory, które mogą wymagać specjalnego traktowania w przypadku utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać intensywnego użytkowania w warunkach wysokiej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno narażać na działanie wysokiej temperatury. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].